Registracija
Jeigu norite pirkti mūsų e-parduotuvėje, susikurkite savo paskyrą užpildydami registracijos formą. Patvirtinimą apie registraciją gausite el. paštu.

Kaip užsisakyti?
Naudodamiesi paieškos funkcija arba meniu kairėje, išsirinkite norimą knygą. Ieškoti galite pagal leidyklą, tematiką ar ISBN numerį. Jei norite įsigyti knygą spauskite “Pirkti”. Knyga atsiras Jūsų “Prekių krepšelyje”. Jei persigalvojote ir iš krepšelio norite pašalinti vieną ar kelias prekes, pažymėkite varnelę prie tos prekės ir spauskite “Atnaujinti krepšelį”. Taip pat galite pakeisti ir prekių kiekį. Įsidėję į krepšelį visas norimas prekes spauskite “Vykdyti užsakymą”.

Pristatymo būdas
Paspaudę “Vykdyti užsakymą” turėsite pasirinkti pristatymo būdą:
Artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje,
Kurjerio pristatymas nurodytu adresu,
Atsiimti mūsų knygyne.

Apmokėjimas
Jei pasirinkote pristatymą savo adresu, arba į artimiausią Lietuvos pašto skyrių – nurodykite, kad mokėsite banko pavedimu. Jūsų prekės bus užsakytos kai tik gausime Jūsų pavedimą. Jeigu knygas atsiimsite mūsų knygyne, pažymėkite, kad mokėsite grynais atsiimdami knygas.

Užsakymo patvirtinimas
Nurodę pristatymo ir apmokėjimo būdus patvirtinkite užsakymą. El. paštu gausite pranešimą, kad užsakymas priimtas.

Pastaba:
Jei šiuo metu leidinio neturime, Jūsų užsakymas bus įvykdytas 3-4 savaičių laikotarpyje. Apie užsakymo įvykdymą Jus informuosime papildomai.